Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím! Včera jsem koupil Hecht 146 BTS. Startování bez problémů, nádržka na mixování v pohodě - dal jsem tam trochu víc oleje (asi o 50%) než čtyřicetinu objemu benzínu, abych ho trochu rozmazlil v začátku. Odměnou byla jen lehce vyšší kouřivost, ale nový motor je lepší trochu víc mazat, myslím si. Co se týče výkonu, je to dříč. Sekal jsem strunou, a sekal jsem letošní, už opravdu vysoký porost bodláků a všelikerého rozličného porostu i s dost tlustými stonky a všechno lehalo naprosto spolehlivě a okamžitě. Trápil jsem to na plný výkon zhruba půl hodiny, vychlastalo to tak 4 až 5 dl, takže v pohodě. Žádný problém až do okamžiku, kdy jsem to potřeboval složit. Zasekla se odpružená pojistka a musel jsem rozdělat celý kloub, abych to rozložil. On to nebyl až takový problém, dva tři imbusové šrouby, ale chvíli jsem se s tím holt musel lopotit. Už ani nevím, proč se to zaseklo - možná tam vlétl kus sekaného porostu a pojistku jsem kvůli tomu nemohl zamáčknout a uvolnit tak jisticí jazýček. Každopádně jdu dnes dokončit dílo a vcelku se těším. Není to žádný mercedes a profi stroj, ale na běžnou údržbu naprosto postačující. Takže první dojem celkově bez výhrad, až na ten skládací mechanismus, který ve mně nebudí úplně dokonalou důvěru, ale připouštím, že to může být i rukama. Jsem rád, že i tyhle historicky dražší stroje už jsou opravdu dostupné.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika