Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak já se tedy připojím Radku a nebude to pro vás nic hezkého. Já bych do toho SOLO křováku klidně šel. Víte znám míň lidí co profi sečou se STIHLem než se SOLO a asi se budete divit, ale to SOLO mají déle než ti druzí ten STIHL. A víte proč? Protože při cenách za práci se jim to SOLO, mimochodem stejně kvalitní jako STIHL, zaplatí dříve. Běhá mi tu ještě několik SOLO 140 řádně letitých (14 let není výjimkou). STIHL FS 350 je nejslabší z profi řady, dnes už neprodávané, dnes jej nahradil FS 360 C-E, ale i ta SOLO 140 má následnici ve 142-ce. A on jen rozdíl 5 000,- Kč je pro profíka dnes celkem dost. (14 990 x 20 290), cena necelých 18 000 je v e shopu a tady bych tak nadšený nebyl. Pár jsem jich prodal a obou (FS 350, 142), nevím o jediném jen při pravidelných údržbách. Co však vím určitě, že FS 350 u obcí, pokud jde z ruky do ruky a má tím "skvělou" údržbu, většinou toho má dost po 5 letech. FS 350 je tedy již "vypuštěný" model, kdežto SOLO 142 je celkem nový model kde výrobce přidal "tunel" s odpružením řidítek, nový typ motoru dle emisních omezení a na výkonu to není nijak znát (40,7 cm3; 1,9 kW).  FS 350 je sice lehčí, ale také má menší obsah motoru a výkon (36,3 cm3; 1,6 kW), vím není to moc oproti 1,3 kg hmotnosti, ale poslední stroje byly vybavovány bezšroubovým karburátorem ZAMA C1Q S 36 B a to nebyl zrovna "výstřel". Je dost citlivý na čerstvé a čisté palivo. Jinak mezi oba můžete dát rovnítko, oba jsou to držáky s kvalitním vybavením a konstrukcí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika