Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zatím si připravuji znalosti, avšak v nejbližší době mne čeká pořízení techniky pro zabezpečení cca 2 - 4 koní, dovoz dřeva, úklid sněhu... Z průzkumu trhu mi zatím vychází 2 možnosti - starší Zetor cca 35 -40 koní nebo japonec/Kubota, Iseki,Yanmar/ cca 20 -25 koní- jetý cca 800 Mh se dá sehnat lehce přes 100.000 Kč - s hydraulikou, tříbodovým závěsem. Práce - kosení trávy- brány, bubnovka/stačí 1-1,2m/, obracení sena, sběrací vůz, odvoz hnoje, odhrnutí sněhu, dovoz dřeva, vidle do 3 boďáku na balík sena/slámy/paletu. Každé řešení má svá pro i proti. Prohlížel jsem i čínské traktory - kvalita je přes 200.000 a levné vypadají velice nedůvěryhodně/byl jsem svědkem kdy z výstavy odváželi traktor a přeřazení trvalo cca 2-3 minuty, co mohlo být rezavé bylo rezavé za týden výstavy,.../ - tuto cestu jsem zatím zamítl. Prosím o zkušenosti z provozu obou variant zdali by se vyjádřili.

Děkuji Ivan

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika