Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Prohledal jsem internet a obvolal spousty prodejců motorů. Nyní jsem mám dva motory mezi kterými se ještě musím rozhodnout. Jedná se o benzín Subaru Robin EX 27 a KAMA(KIPER) 186. Více mne to táhne k subaru kvůli jeho lepší konstrukci a hlavně filtru na vzduch s odstředivým předčištěním. MF používám na sečení (prstová lišta 120,140) asi tak 1,5 ha následně pak k usušení (originál ton asi SP160 a malý čáp Bohemi Art) a následně ke svážení sena. Svážím za rok tak asi 35kár (domácí výroba 2100x1700). V zimně sklízí sníh z přístupové cesty (350m - zametá, radlicí shrnuje a když je toho moc, tak i fréza). Dále pak s ní mulčuji rotačkou pastvinu. Pak ještě párkrát tahá dosevový vozík od Varesu -hnojení a dosev). Bohužel mám pak 10 aru sečení strže. Udělal jsem si na to speciální kola na ty jsem navařil ostny ze starých bran a vyly betonem. Seče na svahu me 30 až 60° (60-140%) - člověk se skoro už neudrží a už mi taky vytéká benzín z nádrže - na to bych mněl tu druhou. Přestavbu bych chtěl snížit provozní náklady, ale je tady jedna věc co mne od přestavby odrazuje a to, že otáčky (max) je 5100 a optimum 3600. KAMA má max 3600 a optimum 2500 a subaru max 400 a optimum 2800. Nebude jí to chybět třeba u obracení sena, nebo mulčování. Subaru si hlídá skol a pokud na 5s přesáhne 45°, tak se vypne. Poraďte prosím děkuji LiDr (Libor D.)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika