Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
To je zajímavé téma, také sekám křoviňákem - většinou do záběru plný plyn, pak cca půl nebo trochu více. Sekám takhle už 4. rok a zatím zcela bez problémů. Jak to ale má být správně to nevím - soused a kamarád sekají "furt plnej" a také nemají se sekačkou žádné problémy. Je pravda, že dvoutakt jde do otáček rychleji, ale přesto si myslím, že nechat klesnout otáčky až na volnoběh je blbost. Relativně rychlé střídání "plnej - volnoběh" si myslím, že nedělá motoru dobře a asi nepřinese ani moc velkou úsporu paliva jestli vůbec jakou. Je to ale jen můj názor, je možné že se mýlím a pokud mě někdo o tom dokáže přesvědčit (ať už o tom že mám pravdu nebo nemám) a podpořit to logickými argumenty budu jen rád.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika