Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Beny, děkuji Vám za reakci.

Potěšila dobou kvetení (mám zakrslou M. loebneri, kvete příliš časně, občas se do nějaké jarní mrazíkové vlny trefí, bohužel)

Nejsem si pak jistá, že potěšení vyplývá i z Vámi udávaného ročního přírůstku. Takových (spíše menších) dosahuje moje mladá stromová magnolie.

jj, o úzkém habitu vím, i kvůli němu mne láká.

--

kde jste kupoval Cleopatru? na jaře jsem si ji prohlížela v nabídkách, poměr velikost/cena mi přišel (ale rostliny jsem neviděla) nejrozumnější od Havlise.

(porovnávala jsem jsem se právě nejvíce ceny těchto dvou zmiňovaných magnolií neb jsem zaznamenala "výhodnou" nabídku v packu. Kamarádka si Cleopatru objednávala, v 5l, společně ještě s viburnum, Páč viburnum nebylo skladem, obdržela Cleopatru v 7l za cenu 5litrové. Njn, Němci.)

... no, třeba je vyškemrám od rodiny jako dárek k vánocům. frown

Květa

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika