Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Také Vás zdravím, díky za inspiraci, já zatím oba velké záhony co mám mám totálně strhané drny, potom danou plachtu a sážu, povrch kůra nebo kačírek,...ale plochy jsou dost velké a tak přemýšlím jak si to ulehčit,... Teď potřebuji udělat cca 30m dlouhý pruh  - takový volný živý plot k sousedům, ale líbilo by se mi namíchat kvetoucí keře - ibyšek, tavola,trojpuk, budleja, historické růže. Taková volná sadba a aby pořád něco kvetlo - mám hodně místa a tak to nemusím ani nějak "hňácat". Samozřejmě co jsem stejně sázela náročnější keře - vždy jsem vyhloubila jamku a vyměnila zem za kvalitné kompost, případně přindala hnojení, rašelinu a pod. kdo co potřebuje... Jinak mě letos čeká renovace trvalkového záhonu - jak jsme si jednou psali... Pokusím se vložit můj poslední záhon převážně jehličnanů, doplněn, borůvkami, brusinkami, vřesy a debeciemi, měsíčními jahodami - takový budoucí lesík, který by mi měl oddělit okrasnou zahradu od užitkové,...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika