Teplo skleníku



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
   
Lenča 400m.n.m. - (4) - 50.14 (?) 
28.4.2017 15:38
Vypadá to dobře, na kolik vyjde takové dvoutýdenní přitápění..? Mám skleník téměř ve volném prostranství..když bylo letos v dubnu hezky teplo, vysadila jsem do skleníku rajčata a o týden později jsem neodolala a dala i papriky. Jakmile se ochladilo, překryla jsem vše fólií - obloukový tunel. V mrazivých nocech (bylo u nás - 6,3'C) vydržela teplota ve skleníku na +1,1' C. Ale přidala jsem * přes oblouk bílou netkanou textilii, * mezi sazenicemi paprik a salátu nechala vyrůst plevel, * u skel měla zasazenou kedlubnu a salát, * k paprikám přiložila černou plastovou láhev s vodou, * vyhloubila mezi sazenicemi rajčat 1 jamku a do ní vložila svíčku, * v uličce byly 2 konve s vodou. Od mrazivých nocí, noční teploty venku jsou stále u 0'C. Ve skleníku nevím, vybyly se baterie! Zapalování svíček není žádná hrůza, ale nemuset se nízkými teplotami vůbec vzrušovat, by se mi líbilo, bylo by to opět pohodlnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika