Příspěvky uživatele - Lenča 400m.n.m.

Co připevnit na plot - ochrana proti vzrostlé trávě od souseda?, 20.7.2017
Chápu Vás. Na části pozemku mám stejný problém - prorůstání plevele. Otevřela jsem vlákno, abych našla konstruktivní radu. V čem mám ale potíž, je Váš článek a to, co vyvolal. To, že máte se sousedy dobré vztahy, vyměňujete slivovici a zeleninu a... celý příspěvek >
Přesazování narcisů, 28.4.2017
Některé narcisy mi po zasazení / přesazení kvetly 1. rokem, ale také až 3. rokem. Dle druhu narcisů a vlastností půdy. Už jsem to vzdala a ony vykvetly. Neosvědčil se mi polostín a blízkost nízkých keřů. Tam mi právě tvoří pouze listy bez květu.... celý příspěvek >
Teplo skleníku, 28.4.2017 Obsahuje fotku
Vypadá to dobře, na kolik vyjde takové dvoutýdenní přitápění..? Mám skleník téměř ve volném prostranství..když bylo letos v dubnu hezky teplo, vysadila jsem do skleníku rajčata a o týden později jsem neodolala a dala i papriky. Jakmile se ochladilo,... celý příspěvek >
Divoké rajče, 26.4.2017
Venku mi z rajčat bez postřiku nedozraje nic. Ale divoké rajče ano. Sázela jsem jej ven do běžného záhonu. Zapíchla kari síť a dvě laminátové tyčky. Rajče se plo po kari síti i mimo ni - taková malá zahradní "Adéla". To, co bylo na kari síti, se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika