Stavba drevene udirny (amaterska)



mn.bl - (16) - 235.104 (?)
27.12.2009 15:38

Dobrý den, podívejte se na téma udírna na jedno použití, Tak jak ji tam já popisuju (je tam i fotka),tak je taky rozebírací.Původně jsem myslel, že ji použiji jen jednou, ale mám ji rozebranou-pár vrutů a schovanou zase na příště.Otázka znovu sestavení cca 5-10 minut :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 227.229 (?), 25.9.2009 12:32

zdar to sem ja velky stavitel

jn.vypadato dobre.Ti cejni  .Myslim ze bych mohl zkusit vyudit nejaky čerste ryby.To sem jeste nezkousel..

 SYR  :  zJinak jestli muzu rict co se tyce syru.Nekdo psal ze pouziva sitko a do nej da nelspis celou cihlu a jak to kape a usazuje se to v nejake nadobe a pry jhe to dokonale vyuzene jak to kape. Myslim ze to bude asi nejlepsi zpusob Zkousel to nekdo??.zkousel sem syr v novych silonkach nakrajeny na kostky a najemno nakrejeny samam, bylinky paprika.Kdybych to nedal pak jest do trouby(i v tech silonkach) tak se to neproleje a nespoji.Vytahl sem to jako ze to je hototve ale pri rozkrati to nebylo dostatecne slite-.Proto si myslim ze predchozi metoda je asi lepsi.Musely by se to delat v mensim mnozstvi a hlavne nakonec to projet fakt vysokou teplotou.. nakonec diky troube to je ale ok.Nechapu jak se to muze nekomu spojit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 44.46 (?), 4.10.2009 22:37

Dobrý den,

přemýšlím o stavbě dřevěné udírny, protože jsem stolař, žádný problém.Ale navnadil jste mě na tu rozkládací udírnu, nedokážu si představit, jak to máte konstrukčně vyřešené.

Můžete mi prosím poslat fotku nebo pokud jich máte víc tak fotky této udírny

Děkuji předem, Řihošek Michal, mrihosek@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 147.34 (?), 14.12.2009 20:30

otec vyrobil rozkládací udírnu a dobře sloužila.skládá se ze čtyř bočnic, jedné střechy a spodek se zasadil nad díru, kde byl přívod kouře.Kouřovod byl v kopci, topilo se zemí vedeným komínem.Dvě bočnice proti sobě jsou vevnitř opatřeny držáky na klacky, na které se zavěšovaly produkty.Přední čelo mělo dvířka na vkládání a kontrolu masíčka.Bočnice se skládaly k sobě pomocí dlouhých pantů, můžete si bočnice k sobě začepovat.Bočnice jsou z prken a mírnýma mezerama kouř utíkal nebo se přizvedla střecha, která byla zafalcovaná z hora.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 127.209 (?), 14.12.2009 19:05
dobry den chcel by som mat tiez domacu udiaren, citam ze mate fotky na udiaren.az by ste mohly tak poslite dakujem! smede@azet.sk
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 207.2 (?), 21.12.2009 18:45

Souhlasím a doporučuji rozkládací udírnu. Ta semnou toho nacestovala hojka jedna. Čágo STANDA JH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mn.bl - (16) - 235.104 (?), 27.12.2009 15:38

Dobrý den, podívejte se na téma udírna na jedno použití, Tak jak ji tam já popisuju (je tam i fotka),tak je taky rozebírací.Původně jsem myslel, že ji použiji jen jednou, ale mám ji rozebranou-pár vrutů a schovanou zase na příště.Otázka znovu sestavení cca 5-10 minut :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika