Příspěvky uživatele - mn.bl

Jak dlouho udit klobásy?, 29.7.2015
Ahoj, po několika letech pravidelného uzení masa, jsem se rozhodl, že vyzkouším domácí klobásy dle receptu po tchánovi. Jen nevím, jak dlouho udit a na kolik stupňů. Myslel jsem si tak 30-40 stupňů, cca 30 hodin. Co si myslíte vy? Budu udit bukem bez... celý příspěvek >
Prosím poraďte mi co je tohle za kytku, 21.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím poraďte mi co je tohle za kytku. Máme ji asi 5 let a teď poprvé rozkvetla. Řeknete mi co to je a nějaké info o pěstování atd? Moc děkuji M.
Potřebuji pomoct s identifikací rostlin do herbáře, 17.6.2013
Všem moc děkuji, mám hotovo, moc jste mi pomohli :-)M.
Potřebuji pomoct s identifikací rostlin do herbáře, 12.6.2013
Dobrý den, nevím jestli jsem zde správně, kdyžtak mi přesuňte otázku jinam. Chybí mi pojmenovat tyhle rostliny do herbáře. Pomůžete mi prosím?Díky M.
Dmácí uzený sýr, 23.7.2011
Ahoj, jsem tady znovu :-) blíží se dovolená a s tím i čas uzení :-)Budu udit zase koupené, domácí klobásky, ale taky bych chtěl zkusit i sýr.Poradíte mi prosím jaký sýr je na to nejlepší?Jestli normální eidam nebo jaký? Vím, že se to krájí na... celý příspěvek >
Douzeni koupeneho uzeneho, 27.4.2011
Dobré odpoledne, jestli se mohu také připojit k původnímu dotazu, tak tedy: Udím v létě, kupuji uzenou krkovici, bůček,kotlety.Udím cca 7 hodin.Teploměr nemám, jen kouknu jaký je kouř, občas si sáhnu rukou na maso.Dal jsem ochutnat člověku, kterého... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 1.8.2010
ahoj, jestli je OSB deska dřevotříska, tak bych to nedělal, protože je to nasáknutý celý lepidlem, a to určitě moc zdravý není.Jako materiál bych volil spárovku, z tý jsem to dělal já, jak jsem psal v prvním příspěvku na tomto vlákně.Vybíral jsem jen... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 30.7.2010
no nazdar, vy jste mě teda vyplašili s tím osliznutim. Co mám dělat aby se tomu tak nestalo? I když se to stane a já je potom opláchnu, bude to mít vliv na chuť? Mám je nechat pod tou fólií?
Stavba udírny na jedno použití, 30.7.2010
nojo, ale já už mám ty klobásy hotový, a udit je budu v pondělí ráno.Známý mi to takhle poradil, aby se jakoby uležely, ale já se bojím aby hlavně do toho pondělka vydržely.Jak je mám skladovat?Stačí tak jak jsem psal v předchozím příspěvku?
Stavba udírny na jedno použití, 29.7.2010
Tak jsem tady po roce znova, chystáme se zase na uzení v naší udírně na jedno použití :-) Letos budou i klobásky.Dneska jsme je dělali, plnili do střev.Mám pouze dotaz, když jsme udělali klobásky, nacpali do střev, jak je máme skladovat?Aby se jakoby... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tahle květina?, 9.3.2010
Tak to byl fofr, mockrát děkuji, M.
Jak se jmenuje tahle květina?, 9.3.2010 Obsahuje fotku
Ahoj, poradíte mi prosím jak se jmenuje tahle květina?Syn si ji vzal do školy, a musí si tam dát cedulku se jménem květiny.Díky M.
Stavba drevene udirny (amaterska), 27.12.2009
Dobrý den, podívejte se na téma udírna na jedno použití, Tak jak ji tam já popisuju (je tam i fotka),tak je taky rozebírací.Původně jsem myslel, že ji použiji jen jednou, ale mám ji rozebranou-pár vrutů a schovanou zase na příště.Otázka znovu... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 17.12.2009 Obsahuje fotku
Otvor na rouru je vyříznutý asi tak o 1 cm větší než je průměr roury.Mezi rouru a dřevo jsem vložil matku.Zevnitř jsem rouru přes tu matku přišrouboval do dřeva normálním vrutem.Železo se tedy dotýká dřeva jen na 3 místech.Musí se dávat pozor aby... celý příspěvek >
Stavba udírny na jedno použití, 17.12.2009
bohužel to vyfoceno nemám, v nejbližších dnech to ani vyfotit nemohu, udírnu nemám uloženou doma, ale jestli chcete, tak vám to mohu namalovat.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika