Používáte někdo grilovací desku?



host - 190.39 (?) 
2.3.2019 12:58, zobrazeno: 3305x

Dobrý den

Budujeme terasu a zvažuji, jaký gril pořídit. Máme klasický gril na dřevěné uhlí, ale touto cestou jít nechceme. Logicky zvažujeme plynový gril, ale napadlo mě použít grilovací desku.

Podobné desky se používají primárně v gastro kuchyních a předpokládám, že jsou ideální na burgery, zeleninum ale ani klasické maso a ryby by nemusely být špatné.

Odpadá atmosféra klasického grilování, ale připadá mi to mnohem praktičtější. Mohu koupit i klasický plynový gril a řešit tálem, ale nenapadá mě proč. Nepoužíváte někdo?


Adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 112.16 (?), 2.3.2019 14:41

Užívám elektrický gril - hliník pokrytý teflonem, vpravo silný výkon - maso, nalevo malý - zelenina a udržení pokrmu teplého. Nastavení termostatem, griluji většinou na stupeň 4, je ještě 5-ka, ale je velmi teplá-rychlá. Značka grilu Fafor, tvar obdélník. Jsem s ním spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 234.248 (?), 2.3.2019 14:53

Pokud zvažujete desku... zkuste rovnou kontaktní gril, práce je výrazně rychlejší a jako desku lze použít také... asi nej cena /výkon je Catler tj. do 10 tis. Jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 190.39 (?), 2.3.2019 20:02

Zdravím

Kontaktní gril v domácnosti používáme. Nejedná se o nejlevnější kus z tržnice a na některé věci je výborný. Například na burgery, nebo grilování masa ale není úplně vhodný. Možná tak jen nechat otevřený a jen grilovat na spodní desce, ale po zavření z burgerů vytéká šťáva a nikam se neodpařuje, takže jakoby maso vlhne a nevytvoří se žádná kůrčička

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika