Plnicka klobas



host - 111.8 (?)
14.12.2016 9:29

Zdravím, pořídil jsem si také svislou plničku klobás EB-3192. Dá se přichytit ke stolu, nikam necestuje.Práce je s ní úplně jiná liga než s mlýnkem.rpstylle@seznam.cz

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 0.146 (?), 8.11.2016 8:07
je to patlani a když si představim pracně to davat do maleho prostoru ještě točit a odebirat střivko no když mate tři ruce tak jste šikovnej
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 72.149 (?), 8.11.2016 8:23

Na 6kg je opravdu investice do narážky problematická. Asi opravdu to zůstane na tom mlýnku. Doporučil bych zjistit, jestli někdo v okolí narážku nevlastní a zkusil bych si ji vypůjčit. Neplnil jsem na strojku č.22, ale na č.10 a to ale opravdu žádný zázrak není. Výhody jen dvě není doma další krám, a navíc se zamaže jen ta hubice.

FO

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 250.122 (?), 10.11.2016 11:50

Ja jsem dneska poprve nabijel na plnicce z doporuceni, cena pod 2000 i s postovnym a prace s tim, zpracovani a celkovy dojem je spickovy.

Vrele doporucuju!


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 8.11.2016 9:34

Viděl jste někdy 20ku mašinku?Četl jste pozorně co jsem psal?Dělal jsem s tím i s tím. Tři ruce potřebujete i u lisu, odebírat musíte jak u mašinky tak u lisu.No když jste šikovný tak asi ne.Všechno je otázka názoru na věc.Jak vidíte a čtete tak většína dělá mašinkou.Držím se těch 20kg /rok.Jestli dělá někdo 6kg a chce narážku ať ji má.Díky vám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.146 (?), 8.11.2016 9:48

jednou rukou točim klikou u naražky pomaly chod na převodovce a druhou odebiram děda měl litinovou od r 1920 je to každyho vec jak se rozhodne vidim to jako špatnou volbu je to jako když dbočím řezat zavit na truce starou zavitnici bez račny a závitořezem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 130.250 (?), 13.12.2016 15:48

Pořídil jsem plničku viz obrazek cena cca 600kc 

Myslim že není co řešit a je to uplně jiná prace než se trapit s mlýnkem


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 13.12.2016 16:29

Souhlasím. Vyrojilo se na trhu najednou tolik narážek, že je z čeho vybírat. O té na obrázku jsem uvažoval taky, měl jsem jen obavu z uchycení přísavkou. Proto jsem volil svislou narážku s uchycením k desce stolu šroubem. Taky zabírá na stole míň místa. Každopádně všechny narážky jsou diametrálně lepší než nástavec na mlýnek. Mimo jiné i proto, že se dílo nemíchá šroubovicí a líp zachová mozaiku. O rychlosti nemluvě.  Přitom cena narážky odpovídá zhruba ceně masa na jedny klobásy. Není co řešit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
BIMBOTOM - (29) - 41.194 (?), 13.12.2016 17:07

Dobrý den.Také jsem si pořídil plničku klobás, podobnou co je na obrázku.Jen mám k tomu i příchytku ke stolu, tak je možné přichytit ji pomocí přísavky nebo třmenu.Pane Vysloužil máte pravdu v tom že je to neskutečně lepší než nástavec do mlýnku.Mlýnkem jsem narážel cca 4kg a hrůza.U kamaráda jsme měli tuto nabíječku naráželi jsme cca 20kg a výsledek nesrovnatelný.Prostě to nemá chybu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 111.8 (?), 14.12.2016 9:29

Zdravím, pořídil jsem si také svislou plničku klobás EB-3192. Dá se přichytit ke stolu, nikam necestuje.Práce je s ní úplně jiná liga než s mlýnkem.rpstylle@seznam.cz

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.190 (?), 14.12.2016 12:26

Věřím vám, co napíšete má hlavu i patu.Teď jem podle vás nasolil maso nástřikem 24%, 3 dny leželo pak 50min 79st ve vodě a je to dobré.Přesně slané.Protože mám 20 mlýn a kdo se ptá možná se dozví, tak by mě zajímalo, jaké číslo mlýnku odkládáte a měníte za plničku a dál jestli vám do střev jde i vzduch a dělá to i bubliny.To můj zlatý mlýnek nedělá. Ještě názor, jestli opravdu protočení materiálu v mlýnku změní mozajku v klobáse.To už je na mě trochu síla ale když v tom budu vidět logiku, proč to nepřijmout.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika