Gril Weber



   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 124.26 (?) 
20.6.2013 0:45

mám jí doma a mohu říct že koupě se jistě vypplatí, je to pro mě jako bible. Ovšem dobrá kniha je také : Grilujeme s Weberem na dřevěném uhlí od Jamie Purviance je tam plno užitečný rad a receptů týkajících nekompromisně těchto podle mě nejlepších grilů... grilování zdar

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
Josef Svojanovský - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (80) - 255.238 (?), 5.8.2009 22:08

Když jsem se před 5 léty rozmýšlel, zda postavit ohniště+udírnu a nebo koupit hotový gril, tak zvítězil hotový gril, protože náklady na stavbu byly vyšší.Chtěl jsem docílit toho, aby při grilování tuk z masa nestékal do ohně a nespaloval se.Měl jsem v úmyslu postavit boční ohniště.Poté co se mně dostal do ruky prospekt od grilu Weber, bylo rozhodnuto, protože tento gril to plně zaručuje.Koupil jsem typ One-Touch Gold 57,největší, co byl v té době na trhu.V tom samém provedení byl ještě s odkládacím stolkem, ale podstatně dražší.Přidělat k danému typu stolek není problém, což jsem v krátké době udělal.Odkládací plocha je z nerezového plechu.S grilem jsem velice spokojen a pokud mohu, doporučuji jej koupit.

Odkládací stolek
Odkládací stolek
Celkový pohled
Celkový pohled
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 254.113 (?), 12.8.2009 9:01

Ještě se zeptám používá někdo barbecue produkty Steven Raichlen? Jsou tu dobré věci a hlavně se mi líbí ta souprava na grilování kuřat.

Mates.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.128 (?), 15.8.2009 22:08

Docela mne zarazila cena tady a v zahraničí... Je to rozdíl alespoň od půlku, docela děs... Gold47 taky za 6000 Kč a v zahraničí to vyjde zhruba na 3000 Kč...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
DavidK - (1) - 39.3 (?), 6.9.2018 11:00

ten se u nás popravdě neosvědčil, my jsme pořídili plynovej gril Nebraska za cca 6 tisíc ze zelenýho údolí, za mě za gril slušná cena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.246 (?), 24.2.2012 18:55

Dá se v grilu Weber topit dřevěnými briketami?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 208.47 (?), 29.5.2013 16:42

Záleží, jak v kterém. Weber má v nabídce jak grily plynové, tak i klasické grily na dřevěnné uhlí. Stačí se podívat na jakýkoli specializovaný obchod a jistě si každý vybere dle potřeby ten svůj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 29.5.2013 17:11

neumíte hledat na netu, Weber One Touch 47cm se dá s přehledem sehnat i v ČR kolem 3300 Kč! wink yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 195.10 (?), 18.10.2018 22:33

Tož asi tak:

Mám více než 10 roků gril Weber na dřev. uhlí 47 cm a Weber na plyn kartuš. Pro mne ideální kombinace. Na dřevěném uhlí (briketách) dělám jenom s bočním topením. A to maso v kuse kýta, bůček a také kuřata na otočném rožní (nechal jsem si vyrobut meziktuží o výšce 15 cm o otvoty na rožeň s motorkem). Rodina a přátelé jsou spokojeni - moc nemluví - s plnou pusou...

Na plynu dělám rychlovky. A to steaky, hambáče, vykostěné kuřecí stehna, cukety...

Takže Weber je dobrá volba. Musím ale říci, že mám i gril Banika a kamenný krb a udírny... 

No zkrátka na všem se dá připravit dobrá mňamka. Jen vědět co to chce. Kvalitní surovinou počínaje, přípravou, naložením a ugrilováním, vyuzením konče.

Tím chci říci, že i různé napodobeniny kotlových grilů Weber za pár stovek jsou dobré. Když to umíte. Jediný rozdíl je v životnosti materiálu. Neschováte to párkrát a rez udělá své. Tož tak...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika