Gril Weber



DavidK - (1) - 39.3 (?)
6.9.2018 11:00

ten se u nás popravdě neosvědčil, my jsme pořídili plynovej gril Nebraska za cca 6 tisíc ze zelenýho údolí, za mě za gril slušná cena

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 124.26 (?), 20.6.2013 0:45

mám jí doma a mohu říct že koupě se jistě vypplatí, je to pro mě jako bible. Ovšem dobrá kniha je také : Grilujeme s Weberem na dřevěném uhlí od Jamie Purviance je tam plno užitečný rad a receptů týkajících nekompromisně těchto podle mě nejlepších grilů... grilování zdar

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Josef Svojanovský - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (80) - 255.238 (?), 5.8.2009 22:08

Když jsem se před 5 léty rozmýšlel, zda postavit ohniště+udírnu a nebo koupit hotový gril, tak zvítězil hotový gril, protože náklady na stavbu byly vyšší.Chtěl jsem docílit toho, aby při grilování tuk z masa nestékal do ohně a nespaloval se.Měl jsem v úmyslu postavit boční ohniště.Poté co se mně dostal do ruky prospekt od grilu Weber, bylo rozhodnuto, protože tento gril to plně zaručuje.Koupil jsem typ One-Touch Gold 57,největší, co byl v té době na trhu.V tom samém provedení byl ještě s odkládacím stolkem, ale podstatně dražší.Přidělat k danému typu stolek není problém, což jsem v krátké době udělal.Odkládací plocha je z nerezového plechu.S grilem jsem velice spokojen a pokud mohu, doporučuji jej koupit.

Odkládací stolek
Odkládací stolek
Celkový pohled
Celkový pohled
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 254.113 (?), 12.8.2009 9:01

Ještě se zeptám používá někdo barbecue produkty Steven Raichlen? Jsou tu dobré věci a hlavně se mi líbí ta souprava na grilování kuřat.

Mates.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 248.128 (?), 15.8.2009 22:08

Docela mne zarazila cena tady a v zahraničí... Je to rozdíl alespoň od půlku, docela děs... Gold47 taky za 6000 Kč a v zahraničí to vyjde zhruba na 3000 Kč...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
DavidK - (1) - 39.3 (?), 6.9.2018 11:00

ten se u nás popravdě neosvědčil, my jsme pořídili plynovej gril Nebraska za cca 6 tisíc ze zelenýho údolí, za mě za gril slušná cena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.246 (?), 24.2.2012 18:55

Dá se v grilu Weber topit dřevěnými briketami?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 208.47 (?), 29.5.2013 16:42

Záleží, jak v kterém. Weber má v nabídce jak grily plynové, tak i klasické grily na dřevěnné uhlí. Stačí se podívat na jakýkoli specializovaný obchod a jistě si každý vybere dle potřeby ten svůj.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jamieee - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (622) - 167.53 (?), 29.5.2013 17:11

neumíte hledat na netu, Weber One Touch 47cm se dá s přehledem sehnat i v ČR kolem 3300 Kč! wink yes

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 195.10 (?), 18.10.2018 22:33

Tož asi tak:

Mám více než 10 roků gril Weber na dřev. uhlí 47 cm a Weber na plyn kartuš. Pro mne ideální kombinace. Na dřevěném uhlí (briketách) dělám jenom s bočním topením. A to maso v kuse kýta, bůček a také kuřata na otočném rožní (nechal jsem si vyrobut meziktuží o výšce 15 cm o otvoty na rožeň s motorkem). Rodina a přátelé jsou spokojeni - moc nemluví - s plnou pusou...

Na plynu dělám rychlovky. A to steaky, hambáče, vykostěné kuřecí stehna, cukety...

Takže Weber je dobrá volba. Musím ale říci, že mám i gril Banika a kamenný krb a udírny... 

No zkrátka na všem se dá připravit dobrá mňamka. Jen vědět co to chce. Kvalitní surovinou počínaje, přípravou, naložením a ugrilováním, vyuzením konče.

Tím chci říci, že i různé napodobeniny kotlových grilů Weber za pár stovek jsou dobré. Když to umíte. Jediný rozdíl je v životnosti materiálu. Neschováte to párkrát a rez udělá své. Tož tak...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika