Generátor kouře



host - 205.234 (?)
15.5.2020 21:03

Tak já nevím jestli si dobře rozumíme, ale než jsem si udělal svůj generátor kouře tak jsem prohlédl hodně videí Preci tam musí být nějaké dmychadlo a já ho tedy mám v podobě akvarijniho kompresurku a ne nějaké monstrum z náklaďáku které potřebuje odlučovač oleje.To moje je absolutně suché a podmínka je, aby dávalo 200-300 litru. Dá se to seskrtit do nuly.Dal mám samozřejmě derovany rošt a po obvodě 2 osmičky dírky. Nechcipne to za celou noc. Cigareta vám taky zhasne když netahate a necháte ji ležet na popelniku.Da se to seridit tak ze to nevyhori za celou noc. Mluvím o studenem uzeni kde udim 25 hodin. To znamená v udirne do 24 st dig.teplomer udržuje +-2 st. Čína 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
AldaTreb - (8) - 63.130 (?), 28.3.2020 18:44
Muzu potvrdit, ze jak to mate vy, tak mi to taky funguje... Spis pprad premyslim, jak zamezit tomu, aby se na horni vicku nesrazily kapicky vody a zbytecne to neteklo dolu... Rikate ze nechat plne dno a cca ty 2 az 3cm odspod nechat ty dve 10mm dirky, ze to tahne malo? A dela to bordel? Premyslel jsem i o zatepleni celyho dymboxu, aby se nerosily steny... Ppradi nekdo? Deeekuji 😉
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 48.43 (?), 13.5.2020 18:36

S kompresorem bych byl opatrný - musí mít kvalitní odlučovač kompresorového oleje, jinak je vzduch mastný od syntetických víceméně jedovatých olejů a to doufám v udírně nechcete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 57.163 (?), 13.5.2020 13:15

Mám stejný problém, štěpku zapálím, ale pokud nepřidám vzduch vnějším ventilátorem, štěpka v dymboxu zhasne. Dno je perforované.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 205.234 (?), 15.5.2020 21:03

Tak já nevím jestli si dobře rozumíme, ale než jsem si udělal svůj generátor kouře tak jsem prohlédl hodně videí Preci tam musí být nějaké dmychadlo a já ho tedy mám v podobě akvarijniho kompresurku a ne nějaké monstrum z náklaďáku které potřebuje odlučovač oleje.To moje je absolutně suché a podmínka je, aby dávalo 200-300 litru. Dá se to seskrtit do nuly.Dal mám samozřejmě derovany rošt a po obvodě 2 osmičky dírky. Nechcipne to za celou noc. Cigareta vám taky zhasne když netahate a necháte ji ležet na popelniku.Da se to seridit tak ze to nevyhori za celou noc. Mluvím o studenem uzeni kde udim 25 hodin. To znamená v udirne do 24 st dig.teplomer udržuje +-2 st. Čína 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
skiski - (1) - 244.198 (?), 7.12.2021 13:33
Ahoj všichni, mám dotaz zda se dá používat dymbox i v zimě když je pod nulou?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 64.137 (?), 9.12.2021 11:19

V dymboxu se zapálí štěpky, nastaví tah ventilátoru a už to jede.

Zima nemá vliv, pokud na něj neprší...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika