Generátor kouře



AldaTreb - (8) - 63.130 (?)
28.3.2020 18:44
Muzu potvrdit, ze jak to mate vy, tak mi to taky funguje... Spis pprad premyslim, jak zamezit tomu, aby se na horni vicku nesrazily kapicky vody a zbytecne to neteklo dolu... Rikate ze nechat plne dno a cca ty 2 az 3cm odspod nechat ty dve 10mm dirky, ze to tahne malo? A dela to bordel? Premyslel jsem i o zatepleni celyho dymboxu, aby se nerosily steny... Ppradi nekdo? Deeekuji 😉
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
AldaTreb - (8) - 63.130 (?), 28.3.2020 18:44
Muzu potvrdit, ze jak to mate vy, tak mi to taky funguje... Spis pprad premyslim, jak zamezit tomu, aby se na horni vicku nesrazily kapicky vody a zbytecne to neteklo dolu... Rikate ze nechat plne dno a cca ty 2 az 3cm odspod nechat ty dve 10mm dirky, ze to tahne malo? A dela to bordel? Premyslel jsem i o zatepleni celyho dymboxu, aby se nerosily steny... Ppradi nekdo? Deeekuji 😉
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 48.43 (?), 13.5.2020 18:36

S kompresorem bych byl opatrný - musí mít kvalitní odlučovač kompresorového oleje, jinak je vzduch mastný od syntetických víceméně jedovatých olejů a to doufám v udírně nechcete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 57.163 (?), 13.5.2020 13:15

Mám stejný problém, štěpku zapálím, ale pokud nepřidám vzduch vnějším ventilátorem, štěpka v dymboxu zhasne. Dno je perforované.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 205.234 (?), 15.5.2020 21:03

Tak já nevím jestli si dobře rozumíme, ale než jsem si udělal svůj generátor kouře tak jsem prohlédl hodně videí Preci tam musí být nějaké dmychadlo a já ho tedy mám v podobě akvarijniho kompresurku a ne nějaké monstrum z náklaďáku které potřebuje odlučovač oleje.To moje je absolutně suché a podmínka je, aby dávalo 200-300 litru. Dá se to seskrtit do nuly.Dal mám samozřejmě derovany rošt a po obvodě 2 osmičky dírky. Nechcipne to za celou noc. Cigareta vám taky zhasne když netahate a necháte ji ležet na popelniku.Da se to seridit tak ze to nevyhori za celou noc. Mluvím o studenem uzeni kde udim 25 hodin. To znamená v udirne do 24 st dig.teplomer udržuje +-2 st. Čína 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
skiski - (1) - 244.198 (?), 7.12.2021 13:33
Ahoj všichni, mám dotaz zda se dá používat dymbox i v zimě když je pod nulou?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 64.137 (?), 9.12.2021 11:19

V dymboxu se zapálí štěpky, nastaví tah ventilátoru a už to jede.

Zima nemá vliv, pokud na něj neprší...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika