Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

tak hlásím dnešní zakoupení plynového grilu Weber Q 320

převoz na chalupu ok, montáž mi trvala asi 15 minut a následné připojení bomby a zapálení hořáků asi minutu :)

o víkendu bude první velký test, těším se na to, vyzkouším přímé i nepřímé způsoby grilování stejně jako "uzenou" chuť pomocí dřevěných hoblin atd...

jinak jsem též zakoupil jednu nádhernou velkou knihu o grilování a zde se píše něco, co jsem si doposud myslel, leč každý se se mnou hádal... i když nikdo z dotyčných lidí jídlo z plynového grilu přitom neochutnal :)

*****

Při diskuzích o nejlepším způsobu grilování dochází neustále ke sporům. To jediné správné grilování je totiž věcí víry. Je na vás, zda budete grilovat na dřevěném uhlí nebo na plynu. Obě metody mají své klady - a na chuť jídla prokazatelně nepůsobí. Pokusné osoby, jimž byly při testech zavázány oči, nedokázaly zjistit rozdíl mezi jídlem grilovaným na dřevěném uhlí, popř. na plynu.

*****

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika