Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Tak jsem se dal také do toho pokusu. Vysel jsem všechny ty odrůdy květáků a také tu brokolici od Vás, docela se mně zadařilo. Koncem minulého týdne jsem začal výsadbu na záhony. Na prostřední záhon jsem dal po pěti sazenicích z každé z pěti odrůd, celkem 25 ks. Až se trochu ochladí tak tam ještě dosadím čtyři brokolice. Zbývající sazenice květáků dám na ten levý záhon, nějak je tam vměstnám na ty dva řádky uprostřed mezi ty krajové kam přijde cibule. Tento záhon bude po délce rozdělený, vpravo budou rostliny na zimu zakryty běžnou netkanou textilií 19 g/m2, vlevo netkanou 50g/m2 (inzerují lepší ochranu proti mrazu). Na tom pravém záhonu budu testovat běžné odrůdy brokolice (Limba a Steel), kapustu Arkta (už tam pár saznic mám), nějaké saláty (Humil, Apollo, Ledano a Král máje). Prostřední a krajní záhon překryji tunelem zatepleným netkanou 50 g/m2. Včera jsem vyséval ty čtyři odrůdy salátů. Počítám s tím, že pro ně nachystám ještě jeden celý záhon, pokryji je netkanou 19 g/m2, stejně jako další záhon špenátu (budu vysévat přímo do země, asi až v říjnu. Také mne zajímá, jestli ten termín mých výsevů byl správný nebo jestli ho budu muset příští rok upravit. Jinak Stanislawe ještě jednou díky za semena a ať se nám daří.

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 11.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika