Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dnes jsem vysel špenát Matador, cibuli Karminku, šalotku (zapomněl jsem jméno- stejně to není množilka, jen mne zajímá její chuť) a petržele Konika a Orbis. Jsem zvědavý, jak tyto nekonvenční výsevy skončí.  Nachystal jsem také záhon na výsadbu česneku, ale s tím počkám. Konstrukci na rajčata už mám přesunutou na místo, kde budu pěstovat příští rok rajčata. Mám to zryto na hrubo, vyšlapu cestičky a záhony uhrabu. Budu tam ještě teď vysévat jetel nachový na zelené hnojení. Semenům by se přes zimu nemělo nic stát a tak předpokládám brzké vyklíčení a růst tak, abych to mohl koncem dubna zrýt a zaklopit. Dotazoval jsem se na semena v Modřicích, mají je vážená a tak je teď jen potřeba se zvednout a zajet tam. Mám to hodinu tam a hodinu zpět, většinu cesty zadarmo (na šalinkartu), jen si musím připlatit za tu poslední zastávku 5 Kč,-

           Vladimír

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika