Záchůdek catgenie 120+



host - 231.132 (?)
20.8.2019 14:52

Pokud jste si tuto toaletu ještě nepořídila, tak určitě do toho jděte. Já ji mám, a jsem s ní fakt spokojená. Je to první toaleta, kde konečně neřeším stelivo, čištění a ani ten šílený zápach. Už kvůli miminku jsem to řešila i já :-)

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Hendy1 - (1) - 168.198 (?), 23.7.2018 21:39, zobrazeno: 5859x

Dobrý den, zajímal by mne názor na záchůdek catgenie 120+. Měl by to být robotický záchod s připojením na odpad. Hledám totiž nějaké vhodné řešení, když se nám má za měsíc narodit syn a nechci aby se v tom rochnil, když nestihnu vyčistit.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 241.177 (?), 13.12.2018 13:55

Dobrý den. CatGenií používám už tři roky. Koupila jsem jej pro moje dva kocourky. Trápil mě totiž podobný problém, co vás. Narodila se mi dvojčata a já už tak neměla čas, často uklízet záchod. Já ho uklízela několikrát denně. Nechtěla jsem, aby kocourci byli v hovínkách. Na netu jsem narazila na CatGenií a obratem jsem objednala. A nelituji. Jediné, čeho lituji je to, že jsem si jej měla pořídit už dříve. Ušetří čas, záchudek je neustále čistý a nikde nic nezapáchá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 241.177 (?), 7.1.2019 23:02

Určitě uděláte dobře, pokud si jej pořídíte. Stačí v koupelně napojit na již zmíněný odpad a ostatní už CatGenií udělá za Vás. A kočky jej milují. Doporučuji nastavení aktivace kočkou - záchod se sám čistí pokaždé, když kočka opustí toaletu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 168.198 (?), 28.1.2019 21:08

Děkuji, už jsem si catgenie pořídila. A mile mne překvapilo, že už je na ni i reklama v telce.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 64.180 (?), 20.5.2019 9:19

Dobrý den, catgenie máme doma i s malinkým miminkem a je to super. Záchodek se sám splachuje necítíte žádný zápach, je to pořád čisté a váš syn se v tom nebude vůbec rochnit :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 231.132 (?), 20.8.2019 14:52

Pokud jste si tuto toaletu ještě nepořídila, tak určitě do toho jděte. Já ji mám, a jsem s ní fakt spokojená. Je to první toaleta, kde konečně neřeším stelivo, čištění a ani ten šílený zápach. Už kvůli miminku jsem to řešila i já :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika