Nákup krmiva na internete?



host - 134.148 (?)
12.4.2017 9:57

taky máme psy i kočky a krmivo nakupujeme jen na internetu už jenom proto jaké je to množství. nakupujeme jenom v našem obchodě protoýže tam mají granulky co našim kočičákům nejvíc jedou (i psům). jmenují se optimanova. Pro jednoho mlsouna nakupujeme na jiném webu, tam taky nakupujeme vešeké vybavení. Tak mě napadá, že jsem vlastěn granile kupovali v kamenném obhodě jenom jednou

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 228.244 (?), 25.10.2012 16:31, zobrazeno: 11923x

Neviem, či sa opýtam správne, nenašiel som podobnú tému vyhľadávaním, ale poznáte niekto obchod Sixfeet.sk? Páči sa mi, že na niektoré tovary majú dovoz zdarma a ceny o dosť nižšie ako v meste, ale nemám vôbec s nákupom krmiva z internetu..nakupujete niekto krmivá pre kočičky takto? Ste spokojní? Alebo máte tip na iný obchod?

Adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 141.231 (?), 27.12.2016 17:58

Ja som vyuzil zoohit ci ako sa to volalo. Kvoli cene. Boli lacnejsi ako akcie v obchode. Ale ceny sa menia aj tam a nie je vzdy vyhodne u nich kupovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 144.15 (?), 28.12.2016 6:07

Osobně nakupuji krmivo, vyjma pro hospodářská zvířata, vlastně jen na zoohitu. Akce se mění, nicméně tím, že mám hodně zvířat, mimo to objednávám ještě i pro rodinu a vždycky zhruba na 3 měsíce najednou, tak nemám problém počkat si na výhodnější cenu. Mimo to využívám jejich bonusový a slevový program a také cashback, tak nakoupím dost výhodně.

Samozřejmě jiné počty jsou, když se objednává jen pro jedno zvířátko nebo na krátké období, to je jasné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 240.228 (?), 28.12.2016 14:17

Mám psy a kočky a krmivo nakupuji jen na internetu. Pro psy jen na jednom, protože mají,,ty naše", pro kočky tam, kde je třeba zrovna v akci. Pokud máte obavy, najděte si na vámi vybraný recenze. Beru na dobírku, takže tam nějak nic nehrozí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 134.148 (?), 12.4.2017 9:57

taky máme psy i kočky a krmivo nakupujeme jen na internetu už jenom proto jaké je to množství. nakupujeme jenom v našem obchodě protoýže tam mají granulky co našim kočičákům nejvíc jedou (i psům). jmenují se optimanova. Pro jednoho mlsouna nakupujeme na jiném webu, tam taky nakupujeme vešeké vybavení. Tak mě napadá, že jsem vlastěn granile kupovali v kamenném obhodě jenom jednou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Kouří do místnosti29.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.5.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika