Kocourek



micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?)
12.10.2010 14:11

No páni, to jsou chlupáči a jak způsobně kráčí po cestičce.Krásná čtyřka.Vyčesávání kožíšků musí být pěkná dřina... To já taky mívám občas doma dva trhače...ale opravdu jen občas. Krysaříka vidět není, ale uřvaný je strašně... moje nervy.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Dana Smékalová knedl - (6) - 200.133 (?), 11.10.2010 16:16

Micuko, ta vaše kníračice je taky krásný zvířátko! Ale i já bych dala přednost psovi Konvalinky.Taky mám ráda tyto psy.Ale já nemám kde.Jsem sice z vesnice, ale nemáme ani dvůr, ani zahradu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
konvalinka - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1285) - 143.17 (?), 12.10.2010 2:33

Tak to se musím ještě pochválit, že hafany mám taky dva  Co se týká výchovy - taky víc ukecávám... ale poslechnout musí a bez kompromisů - jak kočky, tak psi  

Bez názvu
Bez názvu
rána u nás
rána u nás
než se podává snídaně, tak je mazlení v pracovně a obchůzka zahrady
než se podává snídaně, tak je mazlení v pracovně a obchůzka zahrady
jdeme všichni, jak kočky
jdeme všichni, jak kočky
tak psi
tak psi
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 12.10.2010 14:11

No páni, to jsou chlupáči a jak způsobně kráčí po cestičce.Krásná čtyřka.Vyčesávání kožíšků musí být pěkná dřina... To já taky mívám občas doma dva trhače...ale opravdu jen občas. Krysaříka vidět není, ale uřvaný je strašně... moje nervy.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.201 (?), 14.10.2010 17:22

Konvalinko, tak s kocourem si to Jess už ujasnila.Jen při některé té divočejší hře, když si Mourin nedá pozor a trochu víc zatne drápky nebo víc stiskne zuby, má co dělat aby unikl... Jess má taky volný prostor k běhání a nijak ji neomezuji, taky je malá, jen jednou mi vytáhla dvakrát po sobě, dnes už nevím co to bylo, kvěinu a když jsem ji zasadila po třetí, tak jsem ji druhý den našla úplně rozcupovanou.Sem tam někde hrabe, když cítí krtka, nebo nějakého hraboše, ale to jsou jen minimální škody, které se dají rychle napravit.Když jsme Jessíka dostali, měl kočičák půl roku.Za tu dobu co jsou spolu si už ujasnili asi vše.Hezký večer, Micuko.

Taková to byla hromádka neštěstí,první den....
Taková to byla hromádka neštěstí,první den....
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika