Zavčelení sadů a zahrad



romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 25.3 (?)
27.4.2009 14:02

U nás vlastně začaly kvést meruňky před necelými 3 týdny. Po dni se k nim přidávaly jiné ovocné druhy, většinou kvetly 3-4 dny. Ted' už dokvétají jabloně a hrušně, zbývá kdouloň a jeřáb. Včera jsem se dívala na stromy, meruňky mají plůdky větší než 1cm a třešně jsou jako hrášek. Docela mě ta "rychlost" udivila. Násada je slušná, zřejmě se všichni opylovači činili podobně jako příroda a ve velice krátkém čase to stihli. Je tu spousta čmeláků, včely jsou taky a pak takové divné "pavčely". Řepková pole nejsou až tak moc vzdálená a přeci "našli čas" opylit i ovoce. M.R.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
Zahrádkářský kacíř - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (391) - 235.249 (?), 26.4.2009 17:40

Voní. Aspoň tady ano.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jaan - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (71) - 191.35 (?), 27.4.2009 12:48

Něco určitě opylí i vítr.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
romila - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (914) - 25.3 (?), 27.4.2009 14:02

U nás vlastně začaly kvést meruňky před necelými 3 týdny. Po dni se k nim přidávaly jiné ovocné druhy, většinou kvetly 3-4 dny. Ted' už dokvétají jabloně a hrušně, zbývá kdouloň a jeřáb. Včera jsem se dívala na stromy, meruňky mají plůdky větší než 1cm a třešně jsou jako hrášek. Docela mě ta "rychlost" udivila. Násada je slušná, zřejmě se všichni opylovači činili podobně jako příroda a ve velice krátkém čase to stihli. Je tu spousta čmeláků, včely jsou taky a pak takové divné "pavčely". Řepková pole nejsou až tak moc vzdálená a přeci "našli čas" opylit i ovoce. M.R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika