Gala Mitchgla



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 136.115 (?) 
16.5.2018 8:10

Dobrý den, zdravím vas, pestele Gal. Nejsem nějaký vášnivý konzument jablek zvláště že sklepa, letní mužů, ale co jsem měl z obchodu (ne superhyper) tak Galů mužů kdykoliv, zvláště jednu "nejmenovanou" sortu teda klon, který teprve shanim, barva krycí nanesena žíháním, jablko spíše menší, možná asi tusite :-) Jinak hezká je taky Jugala, ale neměl sem loni štěstí byla jen pro velkop. ale Galaxy byla aspoň část podzimu, ale mám trochu obavy že při tom šlechtění se upřednostňuje dřívější vybavování (kvůli umožnění podtrhu) a intenzivnější barvě. Já upřednostňuji jen chuť, popř. vůni :-) A propos. myslím si že pan IH a Vlastimil II :-) mají jeden a tentýž klon Galy. Mondial Gala Mitchgla viz karta souhrn klonů Gal u nich na webu. Dívám se jak na stránky pepival.com popř. dalival.com už nakou dobu. Zdravím K.z B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 10.9.2018 21:35

Gala Mitchgla - 2018 - malé zapěstovávané vřeteno na M26

Odrůda z Nového Zélandu (Kidds Orange x Golden Delicious).Chuťově výborná odrůda s velkou šťavnatostí, aroma a sladkou příjemnou chutí.Nikoli zde také nazývané "komerční sládě".Vřeteno teprve zapěstovávám a rok od roku jsou plody větší tak jak sílí vysázený stromek.Zářivá barva plodů je k nepřehlédnutí.Prasknutí plodů za tři roky zatím u jednoho plodu což spíše přikládám 80 mm srážkám za čtyři dny.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika