Efektivnost ochrany proti hryzcům



Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 12.162 (?)
10.2.2014 23:30

Hryzce asi 15 kusů jsem odchytal do kovových pastí jaké jsou na krysy. Musí se odkopnout kolmo chodba a tesně přiložit (bez návnady). Nemá šanci vyjít ven. Když je past zahrnuta částečně hlínou, byl tam krtek. Ten ven nevyleze, očichá a zahrne. Dva krát se tam chtla lasičška (jednu jsem pustil a druhá už pošla. Lasička je predátor hryzců. Časem jsem ještě do otvorů naložil tablety z Německa PH3 (vyrábí to bojový plyn, možná se jmenuje Fosgen) a byl už navždy s hryzci pokoj. U hryzce se dá kopáním nory pod povrchem dostat ke hnízdu (na jaře). Je pouze tak 3 m od napadeného stromu. Má 3 komory ve formě kule asi 12 až 15 cm a od sebe tak půl metru. V jedné je vybudované hnízdo, v další jsou uhryzané kořeny jako zásoba potravy a v té třetí mají "záchod".

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6   
                     
host - 153.9 (?), 9.2.2014 20:58

Jen si tu cizí kočku nesmíte moc předcházet krmením či ji dokonce hladit. To se pak ubytuje u vás a na ciferníky se pak vykašlete wink.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pata - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (109) - 54.251 (?), 10.2.2014 18:04

Tady jsou profesionálové - Rodenator - Burrowing Pest Control angry. To musím mít laugh

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 46.234 (?), 10.2.2014 20:56

Před 30 lety jsem hubil hlodavce v zahradnickém podniku pomocí německých tablet které se vkládaly do děr a uvolňoval se kyanovodík.Bylo to na způsob Cyklonu B, nebo v současnosti Uraganu D2.Působilo to 100% a byl klid.Nevím jak je to dnes ošetřeno s povolením na tuto látku, tenkrát jsem pracoval jako ochranář se státními zkouškami. Vašek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 12.162 (?), 10.2.2014 23:30

Hryzce asi 15 kusů jsem odchytal do kovových pastí jaké jsou na krysy. Musí se odkopnout kolmo chodba a tesně přiložit (bez návnady). Nemá šanci vyjít ven. Když je past zahrnuta částečně hlínou, byl tam krtek. Ten ven nevyleze, očichá a zahrne. Dva krát se tam chtla lasičška (jednu jsem pustil a druhá už pošla. Lasička je predátor hryzců. Časem jsem ještě do otvorů naložil tablety z Německa PH3 (vyrábí to bojový plyn, možná se jmenuje Fosgen) a byl už navždy s hryzci pokoj. U hryzce se dá kopáním nory pod povrchem dostat ke hnízdu (na jaře). Je pouze tak 3 m od napadeného stromu. Má 3 komory ve formě kule asi 12 až 15 cm a od sebe tak půl metru. V jedné je vybudované hnízdo, v další jsou uhryzané kořeny jako zásoba potravy a v té třetí mají "záchod".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika