Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Zdravím

Jonathán ač je odrůdou středního věku tak se bez problémú na bujných podnoží dožívá i 60 let. Jonathán sám o sobě vytváří i na svúj vysoký věk štíhlé kmeny tak jako Panenské. Většinou se Jonathány roubovaly na kmenotvornou odrudu (Strýmka, Croclenské,  Zuccalmagliova r...)  a potom kmeny vypadaly normálně. U nás jsou v áleji u cesty Jonathány celostromkové spolu se Strýmkou, Parménou, Croclenským, Jaderničkou ve věku 60 let a jedinný Jonathán tam vypadá jako o 20 let později dosazovaný.To je to samé jako, když k sobě postavíme boubelky, modelky a pruměrné baby stejného věku. Také budeme tvrdit, že boubelky jsou starší než modelky? To asi né, že jo??? Já jsem letos vysadil Jonathána s kmenem Šampionu a podnoží A2. Tak to jsem zvědaví jak to dopadne.

sadař vlada

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika