Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
No já nevím. Vždyť moderní rezistenty jsou výborné. Myslíte že Starkrimson je do vaší polohy vhodný? Nemá náhodou zelenou dužinu a takovou trávovitou chuť? Nevím jaké rezistenty jste máte na mysli, ale nevšiml jsem si, že by nějaká z kvalitních odrůd ze Střížovic byla marketingově protlačována. Teď se tlačí Gala, Jonagold a klasický Golden a Idared. Ztěchto mi chutná jen Gala. Rubín, Matčino a Mio bych také neměnil, ale nemyslím si, ře by třeba Rajka, Otava, nebo Topaz nebyly kvalitní. Mimoto Střížovice brzy pustí další slibné odrůdy. Rezistence Vf už je v některých oblastech sice překonána, ale zatím jen na několika místech. Navíc zmíněné odrůdy nejsou rezistentní naúkor jiných vlastností. Jsou lidé, kteří netouží konzumovat jablka stříkaná jedy. Je sice fajn umět chemicky zasáhnout proti chorobě, ale vhodnější je jí předejít. Vítek
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika