Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane moc vám děkuji za rady a hlavně za ochotu. Rozhodně jabloně na jaře ořežu, protože s větvemi mám další plány.

Chtěl bych se vás zeptat jestli bych vám mohl napsat na váš email, protože bych potřeboval poradit i s meruňkami. Když jsem koupil rodinný dům, tak z 5 meruněk 3 šly pryč, protože byli úplně vyschnuté (mladé stromky). Dvě to zatím přežívají, ale moc se mi nelíbí, protože mají hodně málo větví a zbytečně rostou do stran. Bývalí majitel se asi o zahradu opravdu moc nestaral, protože 2 vlašské ořechy museli jít vykácet a přežívá poslední, který má bohužel malé plody. Dále jsem musel vykácet 7 mladých jabloní, protože byli ve špatném stavu. Pokud by vás to tedy neobtěžovalo raději bych použil emailovou formu, abych zbytečně nezakládal nová témata. Poslal bych vám třeba fotky těch meruněk. Rozhodně vás nemám vplánu dlouho obtěžovat a ani vás zaplavovat spousty otazkami.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika