Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane Kavko, v obecné rovině naprostý souhlas co se týče osobního výběru stromku a díky za tipy na Slovensku.

Už se mi ale stalo, že jsem pro konkrétní odrůdu na konkrétní podnoži měl buďto 100km někam jet, nebo využít zásilkové služby. Těch 200 Kč za druhou možnost jsem velmi rád využil, ušetřil jsem daleko více a byl jsem příjemně překvapen, jak dokáže stromek zabalit rodina Kubáčkových, kteří tady již byli zmíněni...
Co se týče Vaší poznámky o spolupráci určitých firem - podvědomně jsem čul, že tam bude hrát nějakou roli marketing. Chápu to tedy správně, že jistá setrvačnost, s níž většina školkařů zůstává u starších odrůd je podmíněna poptávkou velkopěstitelů a větších obchodníků, kteří pro školku představují podstatný zdroj příjmů?  Tuto teorii by podporovala i skladba podnoží. U školek, jejichž sortiment systematicky sleduji poslední 3 roky, postupně mizí silněji rostoucí podnože...

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika