Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Sercadis vypadá dle informací velmi slibně, chtěl jsem ho pořídit, ale zároveň mi doma procházejí expirace na některé starší postřiky (Topas, Talent, Zato..), tak si říkám, že by měly být tyto chemické látky snad dostatečně stabilní, nejsou-li na světle, aby je bylo možno použít i po expiraci. Ještě mě zaujal Dagonis, ale vycházel dráž s ohledem na potřebné dávkování. Mezi pěstiteli okrasných kytek jsem slyšel chválu na Askon (difenokonazol+azoxystrobin), který navíc působí 3-8 týdnů, pak jsem ale vyčetl informaci, že "některé odrůdy jablek jsou na něj citlivé", takže nic. Mě vychází postřik fungicidy asi na pátek, to bych už možná mohl přidat Integro, co? A mít to z krku.

Daník

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika