Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Letos jsem tam nebyl (prodej jablek přímo od pěstitelů), ale v minulosti tam měli tak 10 až 15 odrůd. Samozřejmě jen ty komerční jako je Bohemia, Rubín, Rubinola, Jonagold, Idared, ale i třeba Melrose, který všude neseženete. Navíc si teď momentálně nevzpomenu. Mám takový dojem, že se tam objevil i Kidds Orange. Měli tam i nějaké hrušky a pozdní švestky. Takový Golden Delicious je sice nejznámější a nejrozšířenější odrůdou, ale taky snad vůbec nejchutnější. Já říkám, že není nad Goldeny. Proto bych si ho určitě pořídil. Teď "frčí" nejvíc Admirál, tak to je taky jasná volba. Chuťově příjemných jablek je celá řada. V Očelicích u Opočna je taky podobná prodejna. Na dvoře tam mají bedny z jabkama a můžete si nabrat kolik unesete.smiley Zajímavost je, že tam mívali několik mutací Jonagoldu - Jonagold Marnica, Red Prince, Jonagored. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika