Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
A... pán Ivan vás som čakal presne som čakal aj na to. No k vyholeniu som sa vyjadril no vyholenost terminala je bohužiaľ dosť značný a bohužiaľ asi nemenný. Čo s tým som skúšal nadrezavanie nevislo. Jedine asi jeho znovuzapestovanie by bolo riešenie. K plodonosnemu obrastu nebojte sa je ho tam dosť kvetov ja preberam rezom aj kvetenstvo aby strom zbytočne nekvitol... načo? Pán Ivan aby ste mal radosť a fotku do alba? Ja nebudem chovať 500 jabĺk aby som potom 400 odstrihol v juny. Samozrejme vaše stromi sú krásne ale pestovanie takéhoto druhu je dosť prácne a detajlne. Mi pán Ivan hráme inú ligu vy ste perfekcionista a ja na to pozerám z môjho realu mne stačí 100 jabĺk ktoré tam mam určite. Ja takéto podne podmienky ani nemám aby som dosiahol takéto úrody
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika