Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Som začiatočník, sadím stromčeky teraz 2. sezónu. V minulej sezóne, mojej prvej, som vysadil 8 ks stromov - 5 ks na jeseň (1 marhuľa, 2 hrušky, 2 slivky), 3 ks na jar (1 jabloň, 2 slivky). Všetky stromčeky boli kupované z Čaklova a cez internet. Kvalita sadeníc bola veľmi dobrá - bol som spokojný. Z jesenných sadení mi neskôr zahynula hruška Williamsova a z jarných sadení slivka Katinka - ale vinu za to nedávam predajcovi, bolo to dané zrejme inými faktormi. Stromčeky ktoré neskôr zahynuli sa mi po vysadení aj zazelenali ale napr. slivka sadená na jar mi evidentne vyschla. Takže úspešnosť mám zatiaľ 75%. Teraz na jeseň som vysadil ďalšie 4 jablone (Angold, Admirál, Blaník, Nela) a 1 slivku (Čačanská rodná), opäť z Čaklova - sadenice boli opäť kvalitné, uvidím aký bude výsledok môjho sadenia. Ešte by som mal sadiť túto sezónu hrušku z Bojkovic a marhuľu zo zahradnictvi Spomyšl - takže budem môcť porovnávať aj kvalitu sadeníc z rôznych zdrojov, ale so sadenicami z Čaklova som zatiaľ veľmi spokojný. Igor   

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika