Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Jak by jste porovnali chuť Spartana a Mac Intoshe? Spartan výraznější, Mac Intosh jemnější ovocná chuť? Otázka, která už byla pokládána vícekrát. Protože mně rouby Loba, Mac Intoshe, nebo Cortlandu rostou slabě, tak se v konkurenci silněji rostoucích roubů žádná větší úroda zatím nekonala. Od pana Vojtěcha Mikeše13 se mně nějaké plody na "zaručeném" Mac Intoshi objevily, jeden jsem koštnul a opravdu je tam podobná lahodnost chuti. Roub odrůdy HOLIDAY roste více a mám na něm první plody. Zbarvení je takové, jaké u mě je, ale stejně Vám řeknu, že když najdu pod stromem ojíněný plod ala Mac Inosh, tak si ho cením více, než těch ostatních z jiných roubů. Je to stále taková vzácnost. Chiuť těch Holidayů je prozatím jen navinulá bez příchuti. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika