Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Pane morvai, chcete po mě něco co nedělám a dělat nehodlám.Nikdy to naši staří pomologové nedělali.To až teď je to taková móda jednu odrůdu či šlechtění vychválit a ostatní počastovat různými posměšnými synonymy.Já to dělat nebudu.

Abych Vám přesto odpověděl tak jen krátce můj suběktivní názor.Plody Holiday mám letos porvé a chuťově mě vyhovují.Na konečné závěry je ještě čas.Topaz jsem pěstoval, je to dobré jablko ale nebudu to opakovat.Mám raději sladší odrůdy a lepšího zdravotního stavu.Admirál jsem ještě neochutnal, tedy bez komentáře.Rozela je pro mě špičková odrůda.Lehká nevtíravá kyselinka podbarvená příjemnou sladkostí a takovou úžasnou zvláštní svěžestí.Potřebuje však čas pro dosažení těchto parametrů.

Zahradě zdar - Mičurin II  (470m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 13.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika