Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Máte pravdu s tou rubinolou. Já vždy beru jako skliznovou zralost když se mě do toho pouští vosy atd, ale trochu mě mate ten termín. U nás je vše opožděnější o 14 dní než Hradec Králove, nebo Praha. To by znamenalo posun sklizně o cca 4 týdny... Ten merkur. Již jsem uvažoval o tom, zda není chyba od prodejce, ale moc se mi tomu nehce věřit. Porovnával jsem jablko z jiných obrázků a tak nějak by to sedělo (jenže jsou tak malá, že to jde těžko určit). Asi nebudu nějak čekat a prostě ten merkur nemerkur vyměním, ikdyž jsem si ho přál. Ten angold bych dal klidně na m111, A2 a velikost jablek by byla optimální. Tohle je už moc velké. Admirál vypadá krásně i stromek je pěkný - mám z toho velikou radost a pihovitost zatím nevidím a ani jsem nestříkal CA, protože jsem měl pocit z diskuzí, že na vzrůstnějších podnožích se to nemusí projevit. Tak uvidím až po sklizni.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 17.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika