Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Naozaj nechcem mať za každú cenu iný názor, ale podľa mňa je ponuka predajní (aj e-shopov) dosť široká a bohatá. Mám na mysli jablone a predajne na Slovensku, konkrétne Lumigreen, Klivia a Kohaplant. Plantex ponechajme bokom. Lumigreen a Klivia ponúkajú naozaj veľké množstvo starých, ale aj úplne nových odrôd na rôznych podpníkoch, tiež aj mnohé stĺpové odrody. Kohaplant rozšíril ponuku o sorty z východnej Európy a Pobaltia, ponúka aj absolútne čerstvé novinky ako Imperatore Dallago z Talianska či Ozark Gold z USA, odrodu Roberts a tiež napr. už pomerne etablovaný, ale stále nie bežný kvalitný Goldrush. Ponuku Uh.Ostrohu som nepozeral, ale predpokladám že je tiež tradične bohatá. Ja mám skôr pocit, že zohnať želanú odrodu je čoraz menší problém. Ale je to vec názoru. IH
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika