Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

S mužem nepijeme, tudíž pálení je něco absolutně mimo nás(pominuli, že jsem vyrostla v Pálenici, kde byli zaměstnaní oba mí rodičewink) využiju maximálně rum na pečení a slivku, když chci udělat nějakou bylinnou tinkturu... a tolik nám dají příbuzní. Kdyby se mi náhodou urodilo nějaké ovoce a nesežrali ho ptáci, uvařím si s radostí povidla, nasuším ty křížaly, uklohnila jsem si,,pečený čaj" a jelikož čaj nepijemcheeky požívám ho pro velký úspěch na koláče. Do něho se spotřebuje vlastně ovoce jakékolivsmiley Hrušková povidla mi nechutnají vůbec. Nevím proč, snad tím, že tady u nás na ně nejsme zvyklí? Nemám právě ani moc ráda frgále, u nás se používají na koláče spíše švestková povidla s mákemsmiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 19 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika