Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Já jsem letos s rouby vcelku spokojený, u švestek a rynglí roubovaných v březnu kopulací úspěšnost cca 70%, teď mají výhony na roubech 20-30cm - až se mi zdá, že to budu muset zaštípnout. Přerouboval jsem starou hrušku která neměla dobré plody a z 27 roubů za kůru v květnu rostou úplně všechny - to se mně ještě snad nestalo.

Abych se jen nechválil jak mi to jdewink, tak jsem v březnu kopulací narouboval na okraj koruny Matčina jabloň neznámého původu rostoucí v mlází, kterou si pamatuju z dětství, že měla vynikající jablka. Z umírajícího stromu jsem vylovil materiál na všehovšudy 5 roubů a chytly se dva a z toho jeden roste a neroste. Prostě, když člověk opravdu o něco stojí, tak se to nedaří, a to by afinita u jabloní měla být snad nejlepší...

Stromy jsem nijak nezaléval, nechávám to na Matce přírodě.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika