Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Foto se mi zdá, že odpovídá, je to také cca 35 - 40 let, kdy jsme toto jablíčko na dědovo zahradě trhali z celkem nízkého stromu jako děti, ale ta chuť, jak jsem již psala voňavé, štˇavnaté sice drobnější, ale skvělé chuti, pamatuji si, že děda měl mimo dům sklep, kde měl uprostřed vyzděnou studánku a všechna jablka, tam v policích po bedýnkách skladoval a i z tohoto stromu jich tam také na podzim pár bylo, jako děti jsem mu na ně chodily, měl tam i nějaká kožená a další odrůdy, ale tohle mi zůstalo v paměti a již přes rok hledám, zda a možná jsem již našla tuto odrůdu, děda už není 16 let a noví majitele domu stromy kromě třešně vykáceli a místo nich mají kolem celého baráku túje, nádherná zahrada kolem celého baráku se rázem změnila v tújové opevnění katastrofa, to jsem Vám ještě nenapsala, pod jabloněmi před domem nám každoročně vyrostly houby májovky, každoročně několik kilo, o tohle všechno se připravili, tak jsem se zde trochu vypovídala

zdravím všechny zahrádkáře a pěstitele, není nad své výpěstky

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 13 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika