Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, mám takový problém jménem kdoule. Vím, že jsem asi udělala všechny dosavadní řezy špatně a potřebovala bych od Vás poradit. Stromek byl koupený v roce 2015 na podzim, první rok jsem všechny 3 výhony zkrátila o 1/2, druhý rok o 1/3 (podle rad prodejce). Minulý rok najaře jsem ji nestřihala. Mezitím jsem si koupila nějakou literaturu ohledně řezu ovocných dřevin a tam jsem zjistila, že mám zřejmě všechno špatně :-(Třeba už jen ty úhly odklonu kosterních větví,  teď už vím,  že bych mohla použít rozpěrky, ale nevím, jestli je to ještě teď možné, když už jsou ty větve starší a pevnější. Další problém je ten, že nevím co s tím hlavním výhonem, který je už celkem vysoko a spodek korunky zaostává a nechci se bez alespoň nějaké rady pustit do dalšího mrzačení stromečku. Níže přikádám fotku stromku a prosím, jestli by byl někdo ochotný mi načrtnout kde bych ji měla střinout, aby byla zase v pořádku. Děkuji Kateřina

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika