Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Lidi neměl jsem odvahu číst příspěvky obhajovačů dnešního výsadbového materiálu a hledačů chyb kde nejsou.Pamatuju si časy kdy po výsadbě a provedeném výchovném řezu narostly 20 ÷ 30 cm letorosty.Jakto že nyní narůstají 10 cm ocásky.Prodává se zavirovaný a nekontrolovaný materiál (za všechny viz hrušně).Stále vám však budou tvrdit, Je to vaší chybou.Proč myslíte, že je najednou omezen přístup pro zahradkáře k podnožím a roubům.Já osobně si rozhodně už nekoupím stromek od prodejců.Nechci si na zahradu zavléknout nějaké svinstvo.Dnes jsem si kopulací založil dva stromky.Nebudu dělat pokladničku nepoctivým lidem.Poznatek.Na Slovensku lze ještě sehnat kvalitní výsadbový materiál.Jasně tomu napovídají zdejší příspěvky. - Mičurin II (470 m)

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika