Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Děkuji za reakci. Je to asi zřejmé, že půda je poměrně vlhká, podle hojného výskytu mechu a a vlhkomilného rostlinstva. Dále je kamenitá a je to jaksi druh štěrkojílu či co.Zhruba asi 30-40cm na povrchu je taková ještě hlinitá s velkým obsahem kamenů. Myslíte, že by neprospívala ani A2, MM106? U semenáče mám trochu obavy jestli bych ukočíroval velikost zhruba 3m výšku 5m průměr koruny max.Nebo ano? odrůda nějaká málo nebo středně vzrůstná? Nevím pokud vykopu jámu 1m x 1m do hloubky nevytvořím si nádobu na vodu v podstatě? Při tom řezání bych měl každý rok čistit rány a znovu zatírat? Protože po řezu rány zatírám, větší než 1cm, ale asi po 2 letech se začnou staré rány většinou kazit. Mám ještě broskev, kde chodím každý rok s ocelovým katráčem a drhnu a zatírám čistím. Chvíli to vypadá, že vítězím pak příjdu najdu opět nekrozy. U broskvoně jsem s tím, ale nějak tak počítal. Snažím se kolem stromků půdu kultivovat, no jde to pomalu. Mám ale obavy, že neexistuje cesta jak dostat lepší hlínu ke kořenům již vzrostlých stromů.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika