Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

děkuji pane doktore za Váš názor, zakládali jsem kompletně celou novou zahradu jabloně admirál, bohemia červená, beni shogun, fuji, bonita, merkur, hrušeň - dicolor, třešně - summit a kordia(obě na krimu), meruňka - kioto, broskev - catharina, nektarinka - star red gold a bělomasá super queen, švestka - toptaste na krimu, zelená renklóda, ořešák - apollo, další 4 broskve 4-leté z pecky, 3 meruňky z pecky zatím neplodilo, keřová višeň - carmin jewel,3 keře meruzalky velkoplodé, 2 muchovníky(princ wiliam a smoky), 3 zimolezy(altaj, amur a duet), několik druhů malin a ostružin, kiwi, 15 keřů kanadských borůvek(pink lemonade, chandler, duke, patriot, NorthSky, Brigitta Blue, Nui, Darrow, Powder Blue, Blueray,  Spartan, Goldtraube, Meader, O´Neal, Sunshine Blue, americké brusinky a nízké brusinky a 3 hlavy vinné révy - bezsemenné venus modrý a afrodita bílá, semenné arkádia, ještě mám připraveny 2 arónie a 2 červené ostružiníky - Ostružiník nutkajský DORMAN RED - Váš názor na výběr, jsem začátečník, pawpaw - jsem si vybrala Prima, Overlease, Rebecca's Gold, Sweet Alice - dva z nich koupím - všechny zahrádkáře zdravím jsem pouze amatér

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 10 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika