Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Na tuhle vaši historku si vzpomínám pane doktore. Pokud je to tedy ona. Myslím že dotyčný se divil, že se u nich stále pěstuje Rote Berlepsch, když tady je něco jako Rubín což? Tato odrůda má opravdu hodně kladů a je to absolutní Top, co se týče vhodnosti pro extensivní pěstování. Jeho plodonoše mají mimořádnou trvanlivost. Vždy mě pobaví, když leckdo tvrdí že Rubín je mimořádně náročný na řez. Není to samozřejmě pravda, tuto odrůdu nemuíste řezat vůbec a to včetně dooručovaného letního řezu a máte výborné výsledky. S touto odrůdou mám jediný problém a sice že dozrává příliš brzo. Sbírat kolečka shnilých plodů mě už nebaví. I proto jsem přemýšlel že ji přeroubuju Koženou podzimní, popřípadě zimní, které chuťově nezaostávají..

           Ing. Fidla

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 12 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika