Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Mám ve sklepě 200l sud s vodou. Je na něm volně víko. Letos slouží i jako rezervoár tepla, polštář, který brání zamrznutí sklípku. Koupil jsem pár Goldenů, ještě nevadnou. Nemám možná dík tomu s vadnutím žádný problém, jablka nevadnou tak do konce dubna, do května (pokud je rok, že je nesníme dříve). Mám vedle jablek ještě pár hrušek - Madame Verte, Grosdemange, Pařížanka. Divný rok - Madame Verte bývá na Vánoce měkká, sladká, letos je ještě natrpklá, vezmu jich pár do tepla, jak se to projeví. Obě další dost tuhé, chuť nic moc. Jinak mi to ale nevadí, jeden den si dám jednu odrůdu, druhý druhou, k tomu nějaké jablko. Ovoce léčí tělo i duši, ať je špičkové nebo jen průměrné chuti Jádřince a slupky z jablek (nejsou všechny TOP) rozdělím králíkům, zbytky z hrušek hodím kosům. No a občas nakrojím i nějaké menší jablíčko a šupnu ho pod krmítko nebo pod túje - tam si ho ptáci najdou. 

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika