Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Pán Polehla, ďakujem, ale pravdupovediac mňa to skoré vyfarbovanie jabĺk moc neteší. Čo skôr dozreje, ide aj skôr do pivnice a väčšinou potom aj skôr z pivnice. V našich teplejších lokalitách aj tzv. neskoro zimné odrody dozrievajú čoraz skôr a mám obavy, že v marci-apríli bude "sklep" vyzerať ako na obrázku :-) Teraz v lete som s kamarátovou pomocou zrekonštruoval pivnicu, staré drevené police ktoré už začínali chytať pleseň išli preč, nanovo sme natreli a vybielili steny, vysypali novú podlahu, nainštalovali nové police. Len aby v nich bolo čo skladovať... Ja to tvrdím už dlhšie, že čas pracuje pre Vás, ovocinárov z vyšších polôh. Nám s "subtrópoch" zostanú už len figy :-) Niekedy by som tú Vysočinu s Vami menil, aj keď tam sa zrejme boríte s inými problémami. IH. P.S.: S tou motykou to bola len recesia, niekedy nezaškodí tie vážne veci čo tu riešime trochu odľahčiť, dúfam že to tak aj bolo brané a nikto sa neurazil.
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 15.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika