Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:
Zdravím všechny zde přítomné, začínám s obnovou starého sadu po dědovi. Proto si pročítám odborné publikace a mimojine mě pátrání po informacích zavedlo i k Vám kde si rad přečtu příspěvky přímo z praxe zkušených sadaru. Již jsem vysadil na podnozi St.Julien A -broskvone Benedicte, Favorita Morettini, slivone-Haroma, Jofela. Letos na jaře jsem si založil malou ovocnou školku a narouboval na jaře odrudy jabloni Rubinola, Rajka, Topaz a v létě naockoval odrudy jabloni Angold, Delor, Blanik, Goldstar, odrudy slivoni: Katinka a Hanita, odrudy meruněk: Leskora, Lerosa, Leskora a odrudy broskvoni Radost a Modřinka. V na zahrade mého tchána se během letošních vichřici rozlamala koruna staré jabloně, která plodí výborná dle mého názoru jablka sladkokysele chuti. Bohužel nevíme o jakou odrudu se jedna. Chtěl bych Vás tímto požádat, pokud by to bylo možné o odhad možné odrudy. Zahrada se nachází na Nymbursku, 170m.n.m., vrchní vrstva cernozem, spodni vrstva opuka, sušší oblast, termín sklizně odhaduji od začátku září do poloviny září. Prikladam ještě fotografie. Predem dekuji za vyjádření. Ať se vám daří. LM
Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 16 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika