Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

U nás bude asi půda dost kyselá, protože jsem před 10 léty sadil kanadské borůvky sice do rašeliny, ale jámu o průměru do cca 30 cm. Nevěděl jsem, jak velké budou, žádné zkušenosti a internet nebyly a zdálo se mi to dost velké. Dnes jsou vysoké 160 cm a pořád krásně rostou a plodí, až se divím, jak mohou v tak malém množství rašeliny existovat. A pozinkované pletivo mi těch 10 let vydrží, to jsem si letos ověřil. Podnože M9 hryzcům fakt chutnají. A nebo koupit pasti SwissCat a vychytat je, jako jsem to udělal předloni a zatím je klid. Jeden hryzec zničí stromek o pr. kmínku 4 cm za cca 3 dny. Jednou jsem takového u jabloně chytil cca po 5 minutách instalované pasti v noře. Pasti zůstanou a kdykoli je lze použít znovu. Letos asi začnu snižovat počty myší, kterým také M9 podnože chutnají. Máme plno děr na pozemku. Kočka už asi na to nestačí.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 15 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika